Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термоперевод – різновид покриття панелей, принцип якого полягає у перенесенні зображення зі спеціальної термоплівки на поверхню виробу за допомогою високої температури. Таким чином, барвник з термоплівки з твердого стану переходить у газоподібний (минаючи рідкий), так би мовити «в'їдаючись» у поверхню панелі.
Термоперевод дозволяє надати панелям яскраві, чіткі, насичені малюнки та зберегти їх у первісному вигляді на об'єкті. Термоперевод – це єдиний спосіб покриття панелі, який дозволяє зберегти та передати яскравість золотих та сріблястих відтінків.
Термопереводні панелі ТМ Decomax представлені серією Folie.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Decomax |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Панель |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Соединение | Бесшовное |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 6000 мм |
| Цвет | Белый |
| Покрытие | Термопечать (термоперенос) |
| Структура поверхности | Матовая |
| Имитация | Мрамор |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Вес упаковки | 15 кг |
| Покрываемая пачкой площадь | 15 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Материал | ПВХ |
- Цена: 240 ₴/кв.м

