
Пластиковая Панель для стен Урбан 2700х250х8 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
249 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (66) 360-47-03Viber
Ламінування – один із способів декорування ПВХ панелей, який полягає у наклеюванні декоративної, стійкої до ультрафіолетової дії, плівки спеціальним клейовим складом на поверхню виробу. Наклеювання плівки відбувається за допомогою спеціальних ламінуючих машин: ПВХ панель проходить цілу систему валиків з різним ступенем притискання, завдяки чому плівка міцно приклеюється до поверхні.
За рахунок такого покриття ПВХ панелі можуть набувати фактури заданого декору, вони стають більш щільними – за рахунок шару ламінації, і, відповідно, стійкішими до механічних та хімічних впливів, практично не вицвітають на сонці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Decomax |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Панель |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Соединение | Бесшовное |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 2700 мм |
| Цвет | Серый |
| Имитация | Камень |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Вес упаковки | 15 кг |
| Покрываемая пачкой площадь | 6.75 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Материал | ПВХ |
| Покрываемая панелью площадь | 0.675 кв.м |
- Цена: 249 ₴



