Кошик
155 відгуків
+380 (68) 328-86-53
+380 (66) 360-47-03
Pol-sveta.com.ua

Grun Holz Triumf

Безкоштовна доставка , тільки з 26.03 по 26.04.24 р !!!

Структура SPC ламінату.

Як і всі види ламінату, покриття SPC складається з трьох шарів: основа, декоративний шар ПВХ (плівка), зносостійкий шар ПВХ.

Перший етап. Для виготовлення основного шару SPC використовується 70-80% карбонату кальцію і ПВХ. Шляхом змішування і нагрівання до 270 градусів, два компоненти перетворюються в однорідну масу. Вона подається в спеціальну матрицю, з якої виходить готовий лист. Для подальшої роботи, йому дають час охолонути і кристалізуватися.

Другий етап. Після того, як основу майбутнього SPC ламінату кристалізується, його покривають декоративною плівкою ПВХ з певним декором. Для оптимізації процесу ПВХ плівка скручений в рулон, що забезпечує рівномірне і швидке нанесення на всю площу аркуша.

Третій етап. SPC ламінат покривають захисним шаром полівінілхлориду, забезпечує зносостійкість, вогнестійкість і стійкість до механічних пошкоджень. Його товщина варіюється в залежності від призначення. Для побутових і комерційних приміщень - 0,3 мм, для приміщень, в яких використовується спец. техніка - 0,5 мм. Використання захисного шару ПВХ також робить 100% ламінат водостійким.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner