Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ламінат має оригінальний декор в інноваційному рішенні! Він поєднує у собі приємний зовнішній вигляд, красиву текстуру та високі якісні характеристики. Товщина покриття – 3,5 мм. Він має високі показники звукопоглинання, екологічно чистий і безпечний, що дозволяє використовувати його для обробки підлог у дитячій кімнаті. Завдяки абсолютній вологостійкості матеріалу, ламінат стане чудовим рішенням для обробки підлоги на кухні, у ванній кімнаті та на балконах, адже він не змінюється при перепадах температури, за рахунок своєї високої твердості.
| Основні | |
|---|---|
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 54 |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 1220 мм |
| Товщина | 3.5 мм |
| Наявність фаски | Ні |
| Площа, що покривається пачкою | 2.635 кв.м |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можна застосовувати в якості покриття на «тепла» підлога | True |
- Ціна: 650 ₴/кв.м


