Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 191 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.833 кв.м |
- Ціна: 570 ₴/кв.м

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 191 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.833 кв.м |